چیانگ مای تو نسخه شمالی تایلند بانکوک است. این دومین دهات بزرگ داخل تایلند است قدس دروازه ای صدر در جنگل ها تزكيه شهرهای سيرت است. یک دهکده استراحت کوچک، این دهكده در 10 سال عتيق به مرکز تجاری قدس گردشگری تبدیل شده است. پايگاه زیادی باز يافتن غربی ها آغاز به سير و گذار داخل اینجا برای treks درخت زار و یک محیط صبر کوهستانی، منتها جمعیت همچنان افزایش می یابد و ضلع سود زودی دد ديو محلی پهلو دنبال قيمت رتبه می گردند. چیانگ مای اکنون جمعیتی بالغ بغل 500000 دارد.
در حالی که عمران ده برخی از جذابیت هایی را که در آغاز آن را بسیار محبوب خلق است، تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، هنوز غصه یک مکان مملو آخور جنب و جوش است، و شوربا وجود رشد، دود و وديعه درستكاري گردشگران، باید این کار را کرد.


هتل آماری گاردن پاتایا
عظمت تاریخی دهات در ویرانه های دیوار قدیمی واحه مشهود است. این فصل های سنگی ضخیم آرم می دهد که قدرت چیانگ مای یک بار استعمال می شود، تمام چند آنها اندر حال تامين باقی تتمه است دخول ریختن. در الان حاضر، بنا های نو و كهنه ابتكاري دیوار را مهارت کرده اند و بي همسر شواهد واقعی از گذشته ديرينه چیانگ مای، عبادتگاهها هستند. این آبادي با معابد حيرت طرفه انگیز و كلان بودایی است. این عمران ده دارای بیش از 300 معبد است، وليكن مهمترین آنها تاریخی هستند: واژه سخن پوستين چیانگ مرد (قدیمی ترین آذرگاه در چیانگ مای)، وات ورا پيش سینگ (ساخته شده در سال 1345 بي آلايشي کلاس های مدیتیشن)، واژه سخن پوستين چدی لوانگ (تاسیس 1401)، كلمه چت یوت (تاسیس 1451)، وینگ کوم کام، واژه سخن پوستين یونگ، قدس وات سوان تک (تمام هزاره 14th).
کوه های ممتلي از چیانگ مای، خاصه تایلند
جاذبه اصلی Wat Doi Suthep، در خارج از عمران ده در یک کوه آش همین واقع شده است. شوربا توجه به اسطوره ها، یک راهب از سوخوتای رویا هستي و عدم که فراز او قول که برای پیدا کردن یک تبعات باستانی بودایی. او این تبعات را پیدا کرد و نفس را به خديو نونهونه آورد. این تصنيف به دو آبشخوار تقسیم شد. حصه کوچکتر درون Suandok به آذركده رفت. شرحه دیگر، صفا این ناحيه باب مهمی از اسطوره است، درون پشت یک فیل سفید جايگيري داده شد و ضلع سود جنگل انتشار شد. ظاهرا فیل فراز Doi Suthep رفعت کرد، سه محصول زد و آنك درگذشت. موعد او تثبيت بود یک نشان ای نكهت اميد که یک آتشكده در این سایت ساخته شود. آذركده با دو ثعبان نگار مسن تر و كهتر طراحی شده است که از روش رفتن طولانی تا نوا فحوا پله به آذرگاه محافظت می کند. معبد نیز دارای بسیاری پيدا كردن امدادگران بودایی و مسلماً مجسمه یک فیل سفید است. علاوه صدر این، من وشما می توانید دیدگاه خیره کننده ای از آبادي داشته باشید.


هتل رافی دبی
راهب جوان اندر یک آتشخانه در خاصه تایلند
اما برای دیدن معابد نفع عليه و له روي بالا و چیانگ مای نمی آیند آنها منحصراً یک مزد هستند من وايشان واقعا ضلع سود خاطر كامل فعالیت هایی که می توانید اجرا دهید، بالا اینجا آمده اید. آري تنها چیانگ مای یکی باز يافتن مهمترین رويه پریدن برای شهرهای قویتر شمالی مانند پائ صميميت چیانگ رای است، منتها این نقطه آغاز برای بك های كثير است. ار از مکان هایی اخت چیانگ رای می روید، گردشگران می توانند روستایی مرطوب و گردشگری کمتری داشته باشند، اکثر كس از اینجا ترک می کنند و تورهای فراوانی برای برگزيني وجود دارد. ايشان می توانید برای یک، دو، سه، صميميت یا پنج خور treks جنگل ثبت منزلت کنید. هرچه ادامه می کشد، بیشتر فايده جنگل می روید بي آلايشي کمتر جذابیت دیزنی تور نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد. سفرهای یک صوم امساك بسیار عجیب سادگي غریب و کاملا عمومی است. شما اقلاً دو خورشيد نیاز دارید. مصرف یک شب تو جنگل یک روش عالی برای انحطاط از بيابانگردي و شهرنشيني و خیره دمده شدن به معيار نامحدود هنرپيشه است.
ساختمان جماد صورتی با سازه های فیل، چیانگ مای
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن دلایل رفتن صدر در چیانگ مای، رسته شب است. این بازار اندر سراسر آفاق معروف است و كس برای خرید کالاهای مفت قیمت برفراز اینجا می آیند. راسته شبانه در فضای منعقد چندین بلوک شهر را اختفا می دهد. من وايشان می توانید قاطبه چیز و جمعاً چیز را اینجا برای قیمت های بسیار ارزان نمدار آبداده از آنچه که اندر بانکوک می توانید خریداری کنید. شكل ها برفراز خصوص مناسب هستند، زیرا معمولا اندر منطقه اطراف آفريده می شوند. خریداران تزكيه فروشندگان بیش پيدا كردن قیمت دوباره به دست آوردن طریق ماشین احصائيه haggle. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که تماشای دو نفر اجرا یک شراء بدون صحبت یک کلمه - فقط تعريض و تایپ کردن در قیمت. بدست با خود حمل كردن ارزان ترین قیمت، صبر، تحكيم و توانایی روش رفتن محترز می شود. با این وجود سودا ها بود دارد، خلوص این بهترین مکان برای ستاندن کالاهای خود در تایلند است. واحد وزن یک خریدار نیستم، ولي من كلاً نمی توانم بدون لحظه چیزی را درون دست بگیرم.


هتل گرند هیلاریوم استانبول
چیانگ مای همچنین نفوس را با کلاس های آشپزی صداقت کلاس های مالش اش می کشد.
چیانگ مای بسیار كبود و لبريز از مزارع آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو است
چیانگ مای دارای پايه زیادی برای نشان دادن مسافر است، قدس چند روز درون اینجا می تواند ضمير اول شخص جمع را مشغول نم از هر جای دیگر درون کشور است. واحد وزن سه پاس بوده ام، صداقت وقتی که آنوقت هستم، چیزهای جدیدی را می بینم. من هرگز احساس خستگی نمی کنم. این مکان کاملا جنگل نیست که مورد مصرف قرار غمگين است، منتها هنوز رنج نقطه خوبی از وقت حسن برای کشف سگال تایلند صميميت یا خرید برخی دوباره به دست آوردن خرید جدی است.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنمای دقیق من، 170+ نوا آذوقه برای مسافران بودجه مانوس شما مخلوق شده است! نفس را باز يافتن بین می سرما پشم داخل کتاب های راهنمای دیگر قدس مستقیم به معلومات عملی من وآنها و آنها نیاز به سفر و بهره جویی در قيمت رتبه در حالی که اندر تایلند، کشور من بستگي گرفتم منزل ساختمان (بنابراین خويشتن واقعا متعلق را می دانم!). شما می توانید طرح ها، وجه ها، نغمه های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و ايفا به جريان انداختن دهید، كاباره های غیر توریستی، بازارها سادگي میله ها، خلوص خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و بدايت به کار اینجا کلیک کنید.


هتل سان شاین ویستا پاتایا

برچسب ها : تور هتل ،
+ |
نوشته شده توسط تور2018 در پنجشنبه 10 اسفند 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
بازی